משרד חכם

מערכת הפעלה חכמה  HIGOAL הינה פיתוח ישראלי של חברת הייגול גרופ בע"מ.

משרד חכם הינו חלק מתוך "עסק חכם". הייגול מתאיה את מוצריה לאופי והצריכים של המשרד והעובדים בו וכך מיצרים סביבית עבודה יעלה אנרגטית ונוחה לשימוש. לדוגמא, חדר ישבות חכם אותו ניתן להפעיל באמצעות תרחיש 1 שידע להפעיל את המזגן בטמפרטורה הנכונה, ידליק את המקרן והמגבר, יפתח את המסך הנגלל ותאים את האורות למצב שהוגדר מראש, ואת כל הטוב הזה ניתן להפעיל כבר מהקבלה.

בית חכם הייגול.jpg

בבית או עסק עם מערכת בית חכם, אורח החיים בו מתקדם ונוח הרבה יותר. מוצרי הבית החכם הייגול האלחוטים ומותקנים בהתקנה מהירה ופשוטה במקום מתגי החשמל הקימים, ללא צורך בשיפוצים או תשתיות חשמל יקרות . ניהול מערכת הבית החכם נעשה באמצעות אפליקציה, ע"י המשתמש עצמו ועל פי צרכיו. מערכת בית חכם אלחוטית הינה מערכת דינמית עם יכולת לשליטה, מעקב וניהול 24 שעות ביממה על הבית או העסק. יכולת השליטה, אם מהבית או מחוצה לו, מספקת בטיחות, רוגע ונוחות למשתמש ולסובבים אותו.

פנלי ההפעלה החכמים של הייגול

מותקנים במקום מתגי החשמל הרגילים. מערכת הייגול מבוססת על תקשורת WI-FI  והתקנת הפנלים החכמים על בסיס תשתית החשמל הקיימת ללא תלות בבקר מקשר "מוח מרכזי". טכנולוגיה וממשק ייחודי של מערכת ההפעלה הייגול מאפשר ריבוי של הפעלות (עד 8 הפעלות), ריבוי של תכונות ויכולות בפנל חכם אחד תוך שמירה על גודל פיזי מינימלי של קופסת מתגים מלבנית בסיסית. בפנל HIGOAL ניתן לשלב שימושים שונים (במקום להתקין פנלים ייעודיים לכל סוג הפעלה), על פי צורך חיבור הצרכנים החשמליים, ועל פי צרכי המשתמש .שליטה על סוגי תאורה, תריסים חשמליים, צילונים, תרחישים ,חילוף.

מתקין HIGOAL.jpg
הייגול רב תכליתי.jpg

פנלים רב תכליתיים

תכונה יחודית של לחצני הפעלה רב תכליתיים,מאפשר  להגדיר ברמת משתמש ,ללא עזרים חיצוניים וללא צורך בפירוק הפנל ,את  האופי של כל לחצן הפעלה בפנל חכם, בהתאם לסוג הצרכן המחובר ו/או בהתאם לצורך תפקוד מהלחצן שנדרש. בפנל HIGOAL  ניתן לשלב שימושים שונים ,על פי צרכים נדרשים של המשתמש .שליטה על סוגי תאורה, תריסים חשמליים,צילונים, תרחישים ,חילוף ועוד. פנל  חכם הייגול,בהשוואה אל מול כל פנלים אחרים, מאפשר חיסכון בקופסאות מתגים על הקיר,חיסכון של כמויות פנלים חכמים,שומר על עיצוב נקי ,מספק גמישות תכנונית וגמישות תפעולית יומיומית ושליטה נוחה על המערכות בבית.

המוצרים של HIGOAL תמיד מעודכנים

במוצרי הייגול מוטמע פרוטוקול FOTA שמאפשר עדכוני גרסאות מוצרים מרחוק ,ע"י המשתמש. דבר זה מבטיח, למשתמשי מערכת ההפעלה הייגול ,שמוצרי HIGOAL יהיו עדכניים עם הגרסאות והטכנולוגיה החדשנית ביותר. חיישן תנועה מובנה בפנל החכם מאפשר ניהול הפעלות אשר מבוצעות עם זיהוי תנועה/אי תנועה בחדר, ללא צורך בהתקנה של ציוד נוסף. חיישן קירבה מובנה מאפשר ניהול ושליטה על מצב תאורת לחצני ההפעלה בפנל החכם.

הייגול גרופ מבינה את החשיבות של חיסכון באנרגיה ושילבה בכל פנלי ההפעלות אפשרות חישוב צריכת אנרגיה של כל ערוץ ואפשרות לניהול הפעלות חסכוני יחד עם קבלת מידע על צריכת האנרגיה. שילוב של עיצוב וטכנולוגיה, קו עיצוב מתקדם מספק ערך מוסף לנראות אלגנטית ויוקרתית של פנלי הייגול על הקיר.

update-Green.jpg

מטרה גבוהה

הייגול גרופ שמה לה כיעד להנגשה של פתרונות הבית החכם לכל אחד בכל רמת תקציב. חשיבה רבה ותכנון קפדני מתוך הבנת צרכי ההתקנה ותשתיות החשמל הקיימות, הבנת הצורך של חווית שימוש  נוחה, הביא את מתכנני החברה לפתח צורת מבנה אחת של פנל חכם עצמאי רב תכליתי, שמותאם לקופסאות החשמל הסטנדרטיות, מתאים לכל סוגי ההפעלות החשמליות, מותאם להפעלות רבות ומשתנות ושכולל בתוכו חיישנים ופתרונות ייחודיים רבים נוספים. כל זאת תוך הקפדה על מראה אלגנטי ויוקרתי של פנל זכוכית בלבן או שחור שמרחף על הקיר. פתרון עיצובי ייחודי לפנלי ההפעלה של הייגול הוא האפשרות של חיווי מואר למצבי פעולה והאפשרות לעיצוב וסימון לחצני ההפעלה על גבי הפנל החכם,
ברמת משתמש וללא עלויות נוספות.

חיבור של בית חכם הייגול עם מערכות אחרות

אפליקציה יחודית של הייגול מאפשרת לנהל ולפקד על כלל מוצרי הייגול החכמים. ניהול והגדרות של ממשק הייגול נעשה כולו ע"י המשתמש, ללא צורך במחשב או ידע טכני מוקדם. במקביל להפעלות מקומיות מהפנלים החכמים עצמם,ניתן לנהל את פעולת מוצרי הייגול דרך האפליקציה. אפשר לפקד על ההפעלות ברמה פרטנית וברמת תרחישי הפעלות. מערכת ההפעלה החכמה הייגול מספקת אפשרויות רבות ורחבות של ניהול משטרי הפעלות מתוזמנות. בנוסף למשטרי הפעלות המוכרות(שעתי, יומי, שבועי), מערכת ההפעלה החכמה של הייגול מאפשרת הפעלת תרחישים מפוקדים דרך מערכות צד ג, חיישנים חיצוניים, מותנים בלוגיקה של התניות   AND/OR, על פי זריחה/שקיעה,

מועדי ישראל ועוד.

עיצוב-על-ידי-משתמש.jpg