נגישות לנכים

הייגול מנגישה את הבית והעסק לבעלי מוגבלויות

מערכת הייגול כמערכת הפעלה חכמה זמישה, בעלת יכולת התאמה מהירה לנסיבות וצרכים משתנים, יודעת לשדרג ולתת פתרונות מהירים ובעלויות נמוכות יחסית, למגוון רב של צרכים .מערכת ההפעלה הייגול מנגישה פתרונות מתקדמים אשר עוזרים לשפר את איכות החיים של בעלי מוגבלויות, קשישים, ולכאלו שמתקשים בביצוע פעולות שגרתיות בחיי היומיום . המשתמש בעל המוגבלות, עם מערכת הייגול ,יחווה סוג של עצמאות וכמעט שלא יזדקק לעזרה של אחרים לצורך ניהול צרכני החשמל בביתו.

נשיגות הייגול_אתר.jpg

נכה על כיסא גלגלים, מרותק למיטה, בעל מוגבלות שמתקשה בתנועה, באמצעות מערכת ההפעלה החכמה הייגול, אין צריך להגיע פיזית אל המפסקים החשמליים או למכשירי החשמל עצמם כדי להפעילם או לכבותם. מערכת הייגול "מביאה" את הצרכן החשמלי אל המשתמש עצמו. כל שצריך המשתמש הינו טלפון חכם ורשת Wifi פעילה. אפליקציית הייגול שמותקנת על הטלפון החכם, מאפשרת למשתמש שליטה וניהול מכל מקום בבית או מחוצה לו, על המאור, התריסים, הדוד החשמלי, המיזוג גם ברמת הטמפרטורה, תנור החימום, המאורר, הטלויזיה, פלטה לחימום וכל צרכן חשמלי אחר. בנוסף להפעלות פרטניות ,קיימת האפשרות להפעיל גם מקבצי הפעלות בלחיצה אחת(תרחישים).
יחד עם כל הנוחות באפליקציה, HIGOAL מתממשקת עם עוזרת קולית Alexa ומאפשר שליטה ע"י דיבר על צרכנים בבית.

שליטהה נוחה ונגישה

פירוק המתגים החשמליים הקיימים והחלפתם בפנלי הפעלה חכמים היייגול, מאפשר למשתמש "לשוחח" עם הצרכן החשמלי-מאור, תריסים, דוד ועוד דרך אפליקציית הייגול. פעולת החלפת המתגים נעשית על בסיס תשתיות החשמל הקיימות וכבר ביום ההתקנה, ניתן בידי המשתמש לשלוט ולנהל את הצרכנים החשמליים המחוברים מהטלפון, טאבלט ואפילו באמצעות פקודות קוליות. מערכת הייגול יודעת להתחבר גם למערכות חיצוניות כגון אזעקה, אינטרקום, שערים, מיזוג ועוד וע"י כך מאפשרת נוחות תפעול של מערכות אלו דרך אפליקציה אחת וחוסכת מהמשתמש להגיע פיזית להיכן שנדרש כדי לפתוח דלת, להפעיל מיזוג וכד'.

השימוש בפתרונות החכמים של HIGOAL מנגישה את ההפעלה ללא צורך בהורדת גובה המפסקים (דבר שמצריך עבודות שיפוץ של הבית).

כיסא גלגלים ואפליקציה באייפד לאתר הייגול
נגישות בית חכם לנכים - הפעלה של בית חכם

שידרוג רמת חכם בצורה קלה

באמצעות שקע חכם של הייגול, אפשר לשלוט על כל מוצר חשמלי רגיל שמחובר לשקע החשמל. שליטה על המאורר, המזגן, קומקום חשמלי, מנורות רגל, פלטת חימום ועוד נעשית קלה ונוחה מהטלפון החכם, ללא צורך מגע פיזי במכשיר עצמו. שקע חכם הייגול מתחבר לשקע החשמל שבקיר, כמו כל מכשיר חשמלי והמכשיר החשמלי עליו רוצים לשלוט מתחבר לשקע הייגול.
ללא התקנה, ללא ידע מוקדם, במהירות ובפשטות, ניתן כעת לשלוט, דרך אפליקציית הייגול באופן פרטני על מוצרי החשמל, לנהל אותם קבוצתית ואפילו להפעיל  או לכבותם לפי לוחות זמנים.