פתרונות שבת מתקדמים

הגיע הזמן להכין את הבית לימי שבת וחג

מערכת ההפעלה החכמה HIGOAL מאפשרת לשומרי מסורת ישראל לנהל אורח חיים מתקדם, נוח וטכנולוגי על פי דרישות ההלכה ובאישור מכון צומת.

"נעילת פנלים" בשבת - מונעת הפעלה בשוגג.

מערכת ההפעלה הייגול מותאמת לשימוש לשומרי מסורת ועונה על צרכים ודרישות ההלכה. הפנלים החכמים של מערכת ההפעלה הייגול קיבלו את אישור מכון צומת. בכל פנלי ההפעלה החכמים של הייגול מובנית אפשרות להשבית (נעילת פנל) את השימוש בלחצני ההפעלה של צרכני החשמל (מאור, תריסים ותרחישים).נעילת/שחרור פנלי ההפעלה יכולה להיעשות באופן מקומי מהפנל עצמו, דרך האפליקציה ודרך תזמון תרחישי שבת. נעילת פנלי ההפעלה משביתה את היכולת להפעיל, אפילו בטעות, הפעלות  חשמליות דרך הפנל המותקן. חיישני התנועה וקירבה המובנים בפנל החכם,
אינם פעילים כשהפנל במצב נעול.

פנל הייגול שומר שבת.jpg
שעון זיזים - לשבת - תרחיש שבת עם הייגול

שעון שבת מתקדם ומנוהל לכול הדלקה 

"שעון שבת זיזים", מערכת בית חכם מאפשרת להגדיר לוחות זמנים להפעלות צרכני חשמל דרך האפליקציה. משתמש דתי לא יכול בשבת/מועדי ישראל לשנות או להוסיף זמן לפעולת המאור דרך האפליקציה. שעון השבת המיכני מאפשר לשומרי מסורת להאריך את פעולת המאור בשבת ומועדי ישראל בהתאם לדרישות ההלכה. במערכת הייגול, קיימת אפשרות לחיבור של שעון שבת מיכני חיצוני כדי שהוא יפקד על פעולת התרחישים בהתאם ללוחות הזמנים. קיימות מספר אפשרויות לפיקוד וניהול,בהתאם לצורך של כל משתמש.כל האפשרויות יכולות להיות מופעלות דרך שעוני השבת המיכניים המוכרים.

תזמן הדלקות במהלך שבת ויום טוב

"תרחישי שבת" - מערכת ההפעלה הייגול באמצעות אפליקציית המערכת, משדרגת את אורח החיים בשבת ובמועדי ישראל. המשתמש יכול להגדיר לכל צרכן בודד או קבוצת צרכנים את אפשרויות ההפעלה ואת לוחות הזמנים. האפשרות לבנות סוגי תרחישי פעולה רבים ולהחליט מתי יפעל כל תרחיש הינה ערך מוסף נוסף לאווירת השבת של המשפחה. המשתמש יכול להגדיר אילו ערוצי מאור יפעלו ומתי, אילו תריסים יפתחו או יסגרו ואפילו את אחוזי הפתיחה של כל תריס ובאילו שעות. כנ"ל עבור המיזוג, כולל הגדרה של מצבי טמפרטורה ועבודה של המזגן בזמנים שונים. במערכת הייגול זמני פעולת התרחישים יכולים להיות מותנים גם על פי שקיעה/זריחה ו/או לפי מועדי ישראל.

הייגול בית חכם שומר שבת_לאתר.jpg
פתרון מעלית שלבת עם מערכת הפעלה HIGOAL.j

מעלית שבת חכמה.

מערכת הייגול מפשטת מצד אחד את הצורך להגדיר שעות עבודה ואפילו ימי עבודה למעלית בשבת ובמועדי ישראל עבור המשתמש שומר שבת ומצד שני משדרגת את השימוש בפתרון מעלית שבת. אין צורך יותר לגשת ללוח החשמל בבניין כדי להגדיר את זמני העבודה של מעלית השבת וחסל הצורך להתאים את השימוש במעלית בהתאם ללוחות זמנים שנקבעו  מראש. התקנת פנל חכם הייגול נעשית במקום שעון השבת הקיים באופן מהיר ובפשטות. הגדרת זמני פעילות מעלית שבת נעשית דרך אפליקציית הייגול באופן אלחוטי מכל מקום. ניתן להתאים תרחישי עבודה רבים למעלית שבת, כמו תרחיש שבת רגילה, שבת אורחים, זמני מועד שונים ואפילו דרישות פרטניות בודדות.
עם המערכת הפעלה HIGOAL מעלית שבת יכול לעבוד בשעות ספציפיות של השבת ולא חובה בכול השבת, לצורך נוחות הדיירים (במיוחד שיש מעלית אחת בבניון).