משרד חכם

מערכת הפעלה חכמה  HIGOAL הינה פיתוח ישראלי של חברת הייגול גרופ בע"מ.

משרד חכם הינו חלק מתוך "עסק חכם". הייגול מתאיה את מוצריה לאופי והצריכים של המשרד והעובדים בו וכך מיצרים סביבית עבודה יעלה אנרגטית ונוחה לשימוש. לדוגמא, חדר ישבות חכם אותו ניתן להפעיל באמצעות תרחיש 1 שידע להפעיל את המזגן בטמפרטורה הנכונה, ידליק את המקרן והמגבר, יפתח את המסך הנגלל ותאים את האורות למצב שהוגדר מראש, ואת כל הטוב הזה ניתן להפעיל כבר מהקבלה.

בית חכם הייגול.jpg

בבית או עסק עם מערכת בית חכם, אורח החיים בו מתקדם ונוח הרבה יותר. מוצרי הבית החכם הייגול האלחוטיים ומותקנים בהתקנה מהירה ופשוטה במקום מתגי החשמל הקיימים, ללא צורך בשיפוצים או תשתיות חשמל יקרות. ניהול מערכת הבית החכם נעשה באמצעות אפליקציה, ע"י המשתמש עצמו ועל פי צרכיו. מערכת בית חכם אלחוטית הינה מערכת דינמית עם יכולת לשליטה, מעקב וניהול 24 שעות ביממה על הבית או העסק. יכולת השליטה, אם מהבית או מחוצה לו, מספקת בטיחות, רוגע ונוחות למשתמש ולסובבים אותו.

משרד חכם

בניני משרדים ידועים כצרכני חשמל גבוהים. אורות, מיזוג ומערכות מחשוב פועלות מהבוקר ועד הערב ולפעמים יותר. תכנון יעיל וניהול של צרכני החשמל בהתאם לפעילות בחללים יכולה לחסוך עד 30% ואפילו יותר מצריכת האנרגיה. פנלים חכמים  של הייגול מחליפים את מתגי החשמל הקיימים, אליהם מתחברים חיישני תנועה ובאמצעות לוגיקה מובנית הפנלים החכמים של HIGOAL מפעילים את המאור ו/או המיזוג בהתאם לשהות.
שמירה וניהול טמפרטורה קבועה ויציבה בחללי המשרדים ובשטחים הציבוריים מוסיפה לחיסכון האנרגטי.

נוסף על הלוגיקה המובנית קיימת האפשרות לבנות חלונות זמנים לתרחישי פעולה על בסיס יומי/שבועי .

מתקין HIGOAL.jpg
הייגול רב תכליתי.jpg

חדר ישיבות חכם

חדר ישיבות הוא הפנים של החברה והוא אחד החדרים החשובים ומשמש בנוסף לפגישות עבודה גם כחדר אירוח עבור  מבקרים. חדר הישיבות מאובזר במספר רב של מערכות - תאורה, וילונות/תריסים חשמליים, מערכות שמע ואודיו, מיזוג ועוד. במהלך ישיבת עבודה או אירוח בחדר מתקיימים מצבי עבודה משתנים בחדר הישיבות בהתאם לנושאי הישיבה. תחילת ישיבה ,מצגת, סיום ישיבה וכד'.
עם מערכת HIGOAL אין צורך להתעסק בשלטים שונים במהלך הישיבה להפעלת מערכות המערכות השונות בחדר או לקום לצורך הפעלתם. פנל התרחישים של הייגול ימוקם על שולחן חדר הישיבות ובלחיצה אחת על יופעל התרחיש הייעודי המערכות החשמליות יחלו לעבוד בסינרגיה מלאה ביניהם. כניסה לחדר הישיבות תפעיל את המאור בהתאם לרצוי, תפעיל את המזגן ואולי גם תסגור את הווילונות החשמליים ובסיום הפגישה חדר הישיבות יכבה את המאור, את המיזוג ואת יתר המערכות ותפתח את הוילונות החשמליים.

הכנת חדר ישיבות לפגישה

מערכת הפעלה חכמה של HIGOAL תכין את חדר הישיבות בצורה פשוטה כבר מדלפק הקבלה כך שהחדר יהיה ממוזג בטמפרטורה ברצויה ומערכות הקנה תיהיה מוכה להצגת המצגת, הפעלת מצגת תחליש את עוצמת המאור, תוריד תריסי חלונות, תפעיל את מערכת השמע ואת הטלוויזיה / מקרן וכמובן שבסוף המצגת לחיצה על לחצן התרחיש סיום מצגת המצב יחזור לקדמותו. עם HIGOAL כל הפעולות קורות ברצף ובאופן מרשים וחוויתי למשתמשי החדר ולאורחי החברה.

update-Green.jpg

מטרה גבוהה

הייגול גרופ שמה לה כיעד להנגשה של פתרונות הבית החכם לכל אחד בכל רמת תקציב. חשיבה רבה ותכנון קפדני מתוך הבנת צרכי ההתקנה ותשתיות החשמל הקיימות, הבנת הצורך של חווית שימוש  נוחה, הביא את מתכנני החברה לפתח צורת מבנה אחת של פנל חכם עצמאי רב תכליתי, שמותאם לקופסאות החשמל הסטנדרטיות, מתאים לכל סוגי ההפעלות החשמליות, מותאם להפעלות רבות ומשתנות ושכולל בתוכו חיישנים ופתרונות ייחודיים רבים נוספים. כל זאת תוך הקפדה על מראה אלגנטי ויוקרתי של פנל זכוכית בלבן או שחור שמרחף על הקיר. פתרון עיצובי ייחודי לפנלי ההפעלה של הייגול הוא האפשרות של חיווי מואר למצבי פעולה והאפשרות לעיצוב וסימון לחצני ההפעלה על גבי הפנל החכם,
ברמת משתמש וללא עלויות נוספות.

חיבור של בית חכם הייגול עם מערכות אחרות

אפליקציה יחודית של הייגול מאפשרת לנהל ולפקד על כלל מוצרי הייגול החכמים. ניהול והגדרות של ממשק הייגול נעשה כולו ע"י המשתמש, ללא צורך במחשב או ידע טכני מוקדם. במקביל להפעלות מקומיות מהפנלים החכמים עצמם,ניתן לנהל את פעולת מוצרי הייגול דרך האפליקציה. אפשר לפקד על ההפעלות ברמה פרטנית וברמת תרחישי הפעלות. מערכת ההפעלה החכמה הייגול מספקת אפשרויות רבות ורחבות של ניהול משטרי הפעלות מתוזמנות. בנוסף למשטרי הפעלות המוכרות(שעתי, יומי, שבועי), מערכת ההפעלה החכמה של הייגול מאפשרת הפעלת תרחישים מפוקדים דרך מערכות צד ג, חיישנים חיצוניים, מותנים בלוגיקה של התניות   AND/OR, על פי זריחה/שקיעה,

מועדי ישראל ועוד.

עיצוב-על-ידי-משתמש.jpg