מבית חכם קווי להייגול (HIGOAL)

עם המערכת בית חכם הייגול זה פשוט לשדרג את המערכת בית חכם קווית וישנה למערכת מתקדמת וחדשה.

מגבלות במערכת קווית

אחד החסרונות של מערכת בית חכם קווית הינו להיות "כבול"  והצורך להשתמש רק בשירותי חברת האם שהתקינה את המערכת. השירות שנדרש הינו עבור עדכוני גרסאות, תקלות תוכנה או חומרה, שינויים ועדכונים שנדרשים ע"י המשתמש מעת לעת. שרותים אלו ,ברוב המקרים, יקרים יחסית ,מורכבים ומחייבים הגעת איש תוכנה לבית הלקוח. עם הזמן, הלקוח מתייאש מלבקש שירות ומזניח את מערכת הבית החכם הקווית עד אשר היא כבר לא מתאימה לצרכיו. עלויות שדרוג או פירוק המערכת הקווית  וחזרה לתשתית חשמל רגילה גבוהות מאד ומחייבות גם עבודת שיפוצים ושינויים בלוחות החשמל הביתיים.

כבול  לחברה אחת.jpg
בלגן בארון חשמל.jpg

מגבלת תשתיות

מערכת בית חכם קווית מחייבת תשתית חשמלית ייעודית ולוחות חשמל מתועשים, תשתית זו מגבילה את היכולת לשדרג למערכת אלחוטית או לעבור לתשתיות חשמל רגילות. מערכת בית חכם הייגול יודעת לתת פתרון טכנולוגי שמבוסס על התשתיות הקיימות בבית עבור פירוק והחלפת מערכת הבית החכם הקווית ולהפוך את הבית למתקדם, יעיל וחכם ללא שיפוצים, ללא הוצאות כבדות של התאמת תשתיות ולוחות חשמל ובאופן מהיר. כבר באותו היום תוכלו להשתמש במערכת בית חכם אלחוטית מתקדמת וחדשה שבה הלקוח הוא אדון לעצמו ולא תלוי בעובדי חברה חיצונית.

עם HIGOAL פשוט להתקדם ממערכת ישנה למתקדמת

הפנלים החכמים של הייגול יכולים להיות מוזנים במתח עבודה 12 וולט ולשלוח פקודות מגע יבש בהתאם להפעלות מאור, תריסים וכד'. הפנלים החכמים מחליפים את הפנלים של המערכת הקווית. כבל התקשורת הקיים מוחלף גם הוא לפנל תקשורת מתח נמוך מתאים עבור פנלי הייגול. כבלי התקשורת הינן בין פנלי מערכת הייגול עד ללוח החשמל .מכיוון שאין נגיעה בחוטי חשמל ובתשתיות חשמל, אין צורך בחשמלאי או עבודות חשמל עבור השחלת חוטי חשמל. עבודת השחלת כבל התקשורת והתקנת הפנלים של הייגול מתבצעת בזמן מהיר ובפשטות רבה.

התקדמות טכנולוגית.jpg
מתקין HIGOAL.jpg

לוח החשמל, במקום הבקרים החכמים של מערכת הבית חכם הקווי ישנות, מותקנים מיני מתאמים בלוח החשמל שאליהם מחוברים צרכני המאור, התריסים החשמליים ועוד. המתאמים בלוח החשמל מקבלים את פקודות המגע יבש מהפנלים של הייגול ומפעילים את צרכן המאור או התריס החשמלי הרלוונטי, בהתאם לפקודה שנשלחה מהפנל החכם האלחוטי. עבודת החשמלאי בלוח  החשמל של התקנת המיני מתאמים אינה מורכבת כלל ,נעשית בזמן קצר יחסית ואינה מצריכה שינויים או התאמות מורכבות בלוח החשמל.

החיבור בין הפנלים האלחוטיים לצרכנים הינו חיבור קווי ללא צורך או חובה של תקשורת אינטרנט. משמע, הבית יכול להיות מופעל גם ברמה של חשמל רגיל. מערכת הבית חכם הייגול המותקנת כעת בבית או במשרד במקום המערכת הקווית הקודמת מפקדת כעת על צרכני המאור, התריסים החשמליים וכל מה שמחובר דרכה בצורה פשוטה ונוחה. הפעל/כבה מאור , הרם/הורד תריסים, הפעלת דוד חשמל, תנור אמבטיה ,מאוררים, תאורת גינה ועוד.

היכרות מוצרי הייגול.jpg
HIGOAL_wifi connection.jpg

אפליקציית הייגול המתחברת לפנלים החכמים הופכת את הבית לחכם מלא. תקשורת אלחוטית WIFI  בין הפנלים ובין האפליקציה הופכת את הבית או המשרד לבית חכם ברמה מלאה. אפשר להגדיר, ברמת לקוח וללא צורך באיש מקצוע שעולה כסף, הפעלות אלחוטיות בין פנלים חכמים. מחדר השינה לכבות את המאור בסלון או להוריד תריסים. מהסלון להדליק תאורת גינה או לפקד על התריסים בחדרים. מערכת הייגול נותנת יכולת למשתמש לבנות ולשנות, בכל נקודת זמן ,את ההפעלות ואת מיקומם ולהתאים את הצרכים בבית בהתאם לנוחות החיים בבית.

אפליקצית הייגול מאפשרת לנהל ולפקד על כלל מוצרי הייגול החכמים.ניהול והגדרות מערכת הייגול נעשה כולו ע"י המשתמש,ללא צורך במחשב או ידע טכני מוקדם. במקביל להפעלות מקומיות מהפנלים החכמים עצמם,אפשר לפקד באמצעות האפליקציה על ההפעלות ברמה פרטנית וברמת תרחישי הפעלות. אפליקציית הייגול מספקת אפשרויות רבות ורחבות של ניהול משטרי הפעלות מתוזמנות.

נוח עם הייגול_מוקטן.jpg