top of page
מערכת בית חכם הייגול

למה הייגול?!

אודות הייגול גרופ בע"מ

חברת הייגול גרופ בע"מ מתמחה באפיון ,פיתוח ויצור פתרונות חכמים מתקדמים החל משנת 2014. לחברה ניסיון רב בתחום הבית חכם ושילובו בפרויקטים מגוונים  כמו בנייני מגורים, משרדים, מוסדות ציבור, מבנים מסחריים ובניה פרטית. חזון החברה הינו הנגשת פתרונות בית חכם ,לכל משתמש ,בכל מקום, על בסיס תשתיות החשמל קיימות, לשליטה על צרכני החשמל בסביבת המשתמש, בהתאמה לאורחות החיים ולשדרוגם.

מערכת ההפעלה החכמה הייגול הינה פיתוח ישראלי של חברת הייגול-גרופ בע"מ. ערך מוביל בפיתוח הינו חדשנות, שימוש נוח וידידותי ,פשטות התקנה וזמישות (זריזות וגמישות-Agility). מערכת HIGOAL כמערכת הפעלה חכמה זמישה, היא בעלת יכולת התאמה מהירה לנסיבות וצרכים משתנים, משדרגת ומספקת פתרונות מהירים ובעלויות נמוכות יחסית, למגוון רב של צרכים וצרכנים שונים.

מטרה גבוהה, נוחות ואלגנטיות​

הייגול-גרופ שמה לה כיעד להנגיש את פתרונות הבית החכם לכל אחד בכל רמת תקציב. תכנון קפדני מתוך הבנת צרכי ההתקנה ותשתיות החשמל הקיימות, הבנת הצורך של חווית שימוש נוחה, הביא את מהנדסי החברה לפתח צורת מבנה אחת של פנל חכם עצמאי רב תכליתי, שמותאם לקופסאות החשמל הסטנדרטיות ולכל סוגי ההפעלות החשמליות

פאנלים חכמים 

מותקנים במקום מתגי החשמל הרגילים. בכל מערכת חכמה לבית והן מערכת חכמה למשרד - מערכת הייגול מבוססת על תקשורת WI-FI והתקנת הפנלים החכמים על בסיס תשתית החשמל הקיימת ללא תלות בבקר מקשר "מוח מרכזי".

 

מערכת ההפעלה של הייגול מאופיינת ופועלת בטכנולוגיה

וממשק ייחודי המאפשר למערכת לבצע ריבוי של הפעלות

(עד 8 הפעלות), ריבוי של תכונות ויכולות בפנל חכם אחד תוך שמירה על גודל פיזי מינימלי של קופסת מתגים מלבנית בסיסית.

 

בפנל HIGOAL ניתן לשלב שימושים שונים (במקום להתקין פנלים ייעודיים לכל סוג הפעלה), על פי צורך חיבור הצרכנים החשמליים ובתוך כך ועל פי צרכי המשתמש .שליטה על סוגי תאורה, תריסים חשמליים, צלונים, תרחישים, חילוף ועוד.

מתקין מערכת חכמה לבית הייגול
איור אפליקציית הייגול

פנלים רב תכליתיים

תכונה ייחודית של לחצני הפעלה רב תכליתיים, מאפשר  להגדיר ברמת משתמש ,ללא עזרים חיצוניים וללא צורך בפירוק הפנל, את האופי של כל לחצן הפעלה, בהתאם לסוג הצרכן המחובר ו/או בהתאם לצורך תפקוד שנדרש מהלחצן.

 

בפנל HIGOAL ניתן לשלב שימושים שונים, על פי צרכים נדרשים של המשתמש. שליטה על סוגי תאורה, תריסים חשמליים, צלונים, תרחישים, חילוף ועוד.

 

פנל חכם הייגול, מאפשר חיסכון בקופסאות מתגים על הקיר, חיסכון של כמויות פנלים חכמים, בעל עיצוב נקי, מספק גמישות תכנונית וגמישות תפעולית יום-יומית ובתוך כך, שליטה נוחה על המערכות בבית.

מוצרי HIGOAL תמיד מעודכנים

במוצרי הייגול מוטמע פרוטוקול FOTA שמאפשר עדכוני גרסאות מוצרים מרחוק, ע"י המשתמש. דבר זה מבטיח, למשתמשי מערכת ההפעלה הייגול שמוצרי HIGOAL יהיו עדכניים עם הגרסאות והטכנולוגיה החדשנית ביותר.

 

חיישן תנועה מובנה בפנל החכם מאפשר ניהול הפעלות אשר מבוצעות עם זיהוי תנועה/אי תנועה בחדר, ללא צורך בהתקנה של ציוד נוסף. חיישן קירבה מובנה מאפשר ניהול ושליטה על מצב תאורת לחצני ההפעלה בפנל החכם.

הייגול גרופ מבינה את החשיבות של חיסכון באנרגיה ושילבה בכל פנלי ההפעלות אפשרות חישוב צריכת אנרגיה של כל ערוץ ואפשרות לניהול הפעלות חסכוני יחד עם קבלת מידע על צריכת האנרגיה.

 

שילוב של עיצוב וטכנולוגיה, קו עיצוב מתקדם מספק ערך מוסף לנראות אלגנטית ויוקרתית של פנלי הייגול על הקיר.

כפתור אפטייד
חיבור מערכת חכמה לבית הייגול
עם מערכות אחרות 

אפליקציה יחודית של הייגול מאפשרת לנהל ולפקד על כלל מוצרי הייגול החכמים. ניהול והגדרות של ממשק הייגול נעשה כולו ע"י המשתמש, ללא צורך במחשב או ידע טכני מוקדם. במקביל להפעלות מקומיות מהפנלים החכמים עצמם, ניתן לנהל את פעולת מוצרי הייגול דרך האפליקציה.

 

אפשר לפקד על ההפעלות ברמה פרטנית וברמת תרחישי הפעלות. מערכת ההפעלה החכמה הייגול מספקת אפשרויות רבות ורחבות של ניהול משטרי הפעלות מתוזמנות. בנוסף למשטרי הפעלות המוכרות(שעתי, יומי, שבועי), מערכת ההפעלה החכמה של הייגול מאפשרת הפעלת תרחישים מפוקדים דרך מערכות צד ג, חיישנים חיצוניים, מותנים בלוגיקה של התניות   AND/OR, על פי זריחה/שקיעה, מועדי ישראל ועוד.

מטרה גבוהה, נוחות ואלגנטיות

הייגול גרופ שמה לה כיעד להנגיש את פתרונות הבית החכם לכל אחד בכל רמת תקציב.תכנון קפדני מתוך הבנת צרכי ההתקנה ותשתיות החשמל הקיימות, הבנת הצורך של חווית שימוש נוחה, הביא את מהנדסי החברה לפתח צורת מבנה אחת של פנל חכם עצמאי רב תכליתי, שמותאם לקופסאות החשמל הסטנדרטיות ולכל סוגי ההפעלות החשמליות.

 

מותאם להפעלות רבות ומשתנות ושכולל בתוכו חיישנים ופתרונות ייחודיים רבים נוספים. כל זאת תוך הקפדה על מראה אלגנטי ויוקרתי של פנל זכוכית בלבן או שחור שמרחף על הקיר. פתרון עיצובי ייחודי לפנלי ההפעלה של הייגול הוא האפשרות של חיווי מואר למצבי פעולה והאפשרות לעיצוב וסימון לחצני ההפעלה על גבי הפנל החכם, ברמת משתמש וללא עלויות נוספות.

bottom of page