top of page

חברת הייגול גרופ מברכת אותך על הצטרפותך לחוג לקוחותיה.

מערכת הייגול מעניקה לבית עיצוב חדשני ויוקרתי של מתגי החשמל ומשדרגת את אורח החיים בבית יחד עם חווית שימוש מתקדמת וייחודית ומתן פתרונות טכנולוגיים ייחודיים לשיפור וייעול של הפעולות הקשורות לניהול מערכת ומוצרי החשמל הביתיים.

 

מוצרי מערכת הבית חכם הייגול מתקדמים מאד ומאפשרים לך המשתמש לבצע פעולות רבות נוסף על הפעלת המאור או התריס. באתר החברה תחת לשונית מדריכים קיים מידע רב על האפשרויות הנוספות.

 

אנו משקיעים מאמצים רבים בשיפור תמידי של מוצרינו מתוך כוונה לשפר את איכות החיים, לפשט ולהנגיש את יתרונות ויכולות המערכת בצורה נוחה לכל משתמש.

מדריך זה מנחה על אופן הגדרת המערכת והשימוש באפליקציה ובמוצרים.

 • הורדת אפליקציה ויצירת חשבון משתמש.
  יש להוריד את האפליקציה HIGOAL מחנות האפליקציות הרלוונטית למכשירי Apple או Android לאחר הורדה והתקנה יש אפשר הרשאות: אחסון-מאפשר לבחור תמונה לחדר מגלריית התמונות בטלפון . (לא חובה לאפשר וניתן לתת הרשאה בכול שלב). מצלמה - לצורך צילום תמונה להגדרה כתמונה של חדר (לא חובה לאפשר וניתן לתת הרשאה בכול שלב). מיקום - לצורך סריקה של הפנלים לרשת WIFI בבית חובה לתת גישה למיקום, לאחר ביצוע סריקה ניתן לבטל את ההרשאה במידה ורוצים, יחד עם זאת גישה צריך גישה למיקום לצורך תרחישים מבוססי מיקום. להסבר מקוצר על תהליך הרישום לחץ כאן טיפ: ☺אנו ממליצים לרשום את שם רשת Wifiוהסיסמא במקום נוח, למשל בחלק הפנימי של דלת ארון החשמל או התקשורת.
 • צימוד ההתקנים לאפליקציה
  שלב שני הוא שלב הסריקה, צימוד ההתקנים לאפליקציה לחשבון המשתמש שיצרנו. תהליך הסריקה מחבר דרך רשת wifi הביתית את התקשורת בין ההתקנים לשרת האפליקציה. הסריקה תיעשה כל פעם למוצר אחד בלבד. רק לאחר שסיימנו את הסריקה של מוצר אחד עוברים למוצר הבא. הערות חשובות: יש לוודא שאיכות הקליטה של רשת wifi בבית חזקה מספיק ושרשת הwifi עובדת בתדר 2.4G . לחצן הנקודה במרכז הפנל יהיה בצבע לבן. במידה ואינו לבן, יש לבצע איפוס להתקן. טיפ: מומלץ לבצע בכל מקרה איפוס להתקן לפני תחילת תהליך הסריקה (מדריך איפוס פנלים 2468B, איפוס פנל 2R, איפוס פנל דוד, איפוס בקר iR) הסבר סריקה למוצרים הבאים: 8B 8 כפתורים (מספר הכפתורים ללא הנקודה) 6B 6 כפתורים (מספר הכפתורים ללא הנקודה) 4B 4 כפתורים (מספר הכפתורים ללא הנקודה) לחץ כאן הסבר סריקה פנל דוד לחץ כאן הסבר סריקה פנל 2R לחץ כאן הסבר סריקה אינפרא iR לחץ כאן הסבר סריקה שקע חכם לחץ כאן בסיום תהליך הסריקה, הנקודה במרכז הפנל תהיה בצבע ירוק - סימן שהפנל מחובר לרשת הwifi ואפשר להפעיל אותו דרך האפליקציה. במידה ותהליך הסריקה נכשל , יש לבדוק: תהליך הסריקה הסתיים והפנל נשאר עם נקודה לבנה- יש לוודא שסיסמת הwifi רשומה נכון בשלב 2 של תהליך הסריקה באפליקציה. מומלץ למחוק ולרשום אותה שוב . במידה הסיסמה תקינה, יש לכבות את רשת 5GHz בזמן תהליך סריקת המוצרים. וודא שבמיקום ההתקן יש קליטת וwifi באיכות טובה. בצע אתחול להתקן, פנל מסוג: PT1-דוד , 2R , 2B/4B/6B/8B ​בתום סריקה מוצלחת ההתקן התווסף לדף התקנים באפליקציה. זהו השלב לערוך את המידע על ההתקן, לתת שם לפנל בהתאם למיקומו, שם לכפתורים/לחצני ההפעלה בהתאם למה שהם מפעילים. אם לחצני ההפעלה הינם לחצני תריס חשמלי ,יש צורך למדוד זמן עליה וירידה של התריס. מדידה זו מאפשרת הפעלת התריס לפי אחוזי פתיחה/סגירה. במידה וקיים עדכון גרסה להתקן, יופיע אייקון עדכון ירוק. במידה ומופיעה נק' אדומה ליד ההתקן, משמע ההתקן מנותק מרשת wifi . הסבר על עריכת דף המוצר (שם מוצר, שם הדלקה) לחץ כאן. הסבר מדידת זמן עבודה לתריס לחץ כאן. הסבר עדכון גרסה לחץ כאן. לא מוצא את הפנל בדף ההתקנים? הנקודה במרכז הפנל עדין לבנה? יש לחזור לשלב 2.
 • עריכת התקנים ועדכון גרסה.
  עם סיום תהליך צימוד (סריקה) לאפליקציה, יש לתת שם להתקן (שם מיקום הפנל)ולרשום שמות ללחצני ההפעלה של ההתקן. במידה ולחצני ההפעלה הינם תריס\ים יש למדוד את זמני עלייה וירידה. הסבר על עריכת דף המוצר (שם מוצר, שם הדלקה) לחץ כאן. הסבר ספירת זמן עבודה לתריס לחץ כאן. הסבר עדכון גרסה לחץ כאן. לא מוצא את הפנל בדף ההתקנים? הנקודה במרכז הפנל עדין לבנה? יש לחזור לשלב 2.
 • דף הבית: בניית חדרים ושיוך הפעלות לחדרים.
  לאחר עריכת ההתקנים בדף ההתקנים, כעת אפשרי לבנות ולעצב את האפליקציה לפי מה שמתאים לך המשתמש. מדף הבית, דף החדרים ,אתה בונה חדרים רלוונטיים לפרויקט. טיפ: מומלץ שיצירת החדרים תיעשה בהתאם לאופי הבית . לדוגמא: סלון, מטבח, הורים, עידו, עומר ,מעבר חדרים וכד'. לצפייה במדריך יצירת חדרים לחץ כאן.
 • תרחישים: בניית תרחיש ותזמונים.
  בניית והגדרת תרחישים יכולה להיעשות אך ורק לאחר בניית החדרים .הסיבה לכך היא שהתרחישים פועלים מול החדרים בפרויקט שלך. לצפייה במדריך יצירת תרחישים לחץ כאן. לצפייה במדריך תזמון של תרחיש לאחר שיצרת אותו לחץ כאן. לצפייה במדריך צימוד של תרחיש לכפתור SB בפנל חכם לחץ כאן.
 • משתמשי משנה.
  הגדרת משתמשי משנה מאפשר לתת לבני הבית אפשרות לשלוט על הבית דרך חשבון משתמש שלהם. משתמש משנה יכול לקבל הרשאות גישה, ללא עריכה, לחדרים פרטניים אותם הגדיר המשתמש הראשי(מנהל). לצפיה במדריך יצירת משתמש משנה לחץ כאן.
 • פרויקטים נוספים תחת אותו שם משתמש
  במידה וקיימים פרויקטים נוספים של הייגול לאותו משתמש, למשל, בנוסף למערכת הייגול בבית, קיימת גם מערכת הייגול במשרד, בבית אחר ובאתר נוסף, המשתמש יכול לבנות גישה לכל פרויקט תחת אותו שם משתמש. להסבר על בניית פרויקטים לחץ כאן
 • אנרגיה: חישוב צריכת זרם
  מערכת הייגול מאפשרת חישוב צריכת אנרגיה לכל ערוץ. להסבר על הגדרות ושימוש בדף האנרגיה לחץ כאן
bottom of page